Urządzenia techniki biurowej Twój partner w biurze

dowiedz się więcej

Urządzenia

Kopiarko-drukarki

Proponujemy całą gamę produktów od oszczędzających miejsce czarno-białych i kolorowych drukarek i kopiarek, po unikalne uniwersalne systemy wielofunkcyjne o wysokiej wydajności.
A ponieważ technologia tonerów idzie w parze z rozwiązaniami technicznymi sprzętu, możesz być pewien najwyższej jakości wydruku od pierwszej do ostatniej strony.

Klimatyzatory

BIUREX Kielce posiada w ofercie znajdują się w klimatyzatory wiodących marek w pełnej palecie modeli. Dzięki temu możemy dopasować je indywidualnie do potrzeb naszych klientów i zapewnić im całkowite zadowolenie z realizacji usługi.

Dostarczamy i montujemy klimatyzatory typu split, a także multisplit oraz modele przenośne, które idealnie nadają się do wielu różnych typów pomieszczeń. Klimatyzatory zaliczające się do rodziny split podzielone są na jednostkę zewnętrzną, do której podłącza się jednostkę wewnętrzną – możemy przygotować takie klimatyzatory nawet w opcji do kilku jednostek wewnętrznych. Są one montowane głównie na ścianach, ale dostępne są u nas dodatkowo sprzęty podłogowo-sufitowe. Tam, gdzie nie planuje się przeprowadzać czynności instalacyjnych związanych z klimatyzatorem, polecamy modele wolnostojące – dobierzemy je do każdego pomieszczenia. W opcji przenośnej są one wygodne do stosowania w całym biurze. Różne moce, dodatkowe generatory jonów, wygodne funkcje samooczyszczania, niski poziom szumów – z pewnością znajdą Państwo w naszej ofercie dopasowane urządzenia.

Klientom chcącym zamówić u nas klimatyzatory zapewniamy kompleksową i fachową obsługę. Zatrudniamy wykwalifikowanych ekspertów w dziedzinie klimatyzacji, którzy pomogą w dopasowaniu właściwych modeli klimatyzatorów do każdego rodzaju przestrzeni. Prowadzimy montaż urządzeń klimatyzujących oraz ich serwis. Zapewniamy ponadto zachęcające warunki finansowe i jesteśmy gotowi na negocjacje.

Dzięki szerokiej gamie jednostek wewnętrznych dostosowanych do różnych typów systemów klimatyzacyjnych firmy Sharp, do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć do kilku jednostek wewnętrznych. Od jednostek montowanych na ścianie poprzez podłogowo-sufitowe, aż po nowej generacji jednostki wolnostojące - zawsze można wybrać rozwiązanie odpowiednie dla danego pomieszczenia.
Dostępny jest również wolnostojący klimatyzator przenośny, o silnym strumieniu powietrza i wyjątkowo niskim poziomie hałasu podczas pracy.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się bliżej z naszą ofertą – klimatyzatory BIUREX Kielce

Pobierz katalog Rotenso Pobierz katalog LG

Telefaksy

Telefaksy firmy Sharp idealnie spełnią wszystkie potrzeby, zarówno w środowisku biurowym jak i prywatnym nie obciążając przy tym budżetu. Wysoka wydajność bez utraty jakości.

KX-FL613

UF-6300

KX-MB2120

KX-MB2130

i-SENSYS FAX-L150

i-SENSYS FAX-L150

i-SENSYS FAX-L3000

Projektory

Oferta projektorów firmy Sharp wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom.Dostępne są w niej zarówno projektory DLP jak i LCD ze wszystkich segmentów cenowych - od tanich projektorów przenośnych, po zaawansowane projektory konferencyjne i najnowocześniejsze projektory o pełnej rozdzielczości High Definition znakomicie sprawdzające się jako kluczowy element zestawu kina domowego.

MS506

MS630ST

PT-FX400E